Przewodnik dla początkujących po zarabianiu pasywnego dochodu z Bitcoinem

Gościnny użytkownik przez Gościnnego użytkownika 10 lipca 2020 r. w komunikacie prasowym 4 min czytaj

Pomimo uwięzienia w ciasnej strefie od 9.000 do 9.200 dolarów przez dwa tygodnie, Bitcoin pozostaje najlepiej działającym aktywem w 2020 roku. Wiele osób wkracza do kryptońskiego świata słysząc historie o nocnych milionerach, ale wkrótce zdają sobie sprawę, że duża nagroda przychodzi z dużym ryzykiem – podczas gdy można podwoić inwestycję w ciągu kilku dni, można je stracić tak szybko.

Dla Bitcoin’a wysoka zmienność jest normą i mieczem o podwójnych krawędziach. Kiedy rynek jest niestabilny, ryzyko utraty pieniędzy wzrasta wraz z możliwością zarobienia pieniędzy; kiedy rynek jest spokojny, nasze Bitcoins są „marnowane“, ponieważ nie doceniają. Ostatnio, dane pokazały, że zakres ATR Bitcoinów, który jest używany do oceny zmienności, spadł prawie o 50% od czerwca, więc wydaje się, że handel Bitcoinami pozostanie nudny na razie.

Więc… czy jest coś, co możemy zrobić, aby uzyskać pasywny dochód z Bitcoin’a?

Jak filmy odnoszą taki sukces?
To jest jak można zaoszczędzić sporo pieniędzy
Zrób zarządzanie zdarzeniami – Zapisz swoje pieniądze
Rzeczy, które musisz wiedzieć podczas rezerwacji wakacji

Górnictwo

Górnictwo jest najstarszą metodą zarabiania bitcoinów. Nie musisz znosić KYC i możesz stać się częścią promocji sieci bitcoinów.

Jednak na początku musisz dokonać dużej inwestycji. Po pierwsze, będziesz potrzebował sprzętu ASIC i nie są one tanie. Poza tym, jeśli jesteś niezależnym górnikiem, konfiguracja sprzętu wymaga od ciebie podstawowej wiedzy o łańcuchu blokowym i komputerach.

Po drugie, górnictwo jest działalnością energochłonną, nie tylko dlatego, że wymaga dobrej opieki nad sprzętem, ale również dlatego, że jest to proces energochłonny. Według danych, energia elektryczna, która trafiła do górnictwa w 2018 roku, była równa całkowitemu zużyciu energii elektrycznej w Bangladeszu. Często słyszymy pojęcie „kapitulacji górniczej“, które przez wielu uważane jest za czynnik niedźwiedzi. Występuje ona wtedy, gdy górnictwo nie jest już opłacalne, a górnicy muszą sprzedawać swoje monety, aby pokryć koszty operacyjne.

Kredyty marżowe

Wraz z rosnącą popularnością handlu z depozytem zabezpieczającym, więcej platform peer-to-peer lub giełd kryptograficznych pozwala inwestorom pożyczać swoje bitcoin. Zazwyczaj traderzy mogą ustawić swoje warunki (stopa zwrotu, czas trwania, kwota, itp.) i czekać na innych traderów, aby „wziąć“ go. Czasami giełdy kryptograficzne ustawiają warunki dla użytkownika. Weźmy na przykład Binance’a, jego szacowany roczny zysk z BTC wynosi około 0,75%.

Zazwyczaj pożyczka z depozytu zabezpieczającego jest znacznie bezpieczniejszym sposobem na uzyskanie pasywnego dochodu, ale czasami postawi Cię w pozycji pasywnej. Na przykład, w niektórych giełdach, twoje depozyty zostaną zablokowane do czasu, aż pożyczkobiorca zamknie swoje pozycje. Co więcej, w ekstremalnym przypadku, gdy cena Bitcoin’a zmienia się tak gwałtownie i powoduje masową przymusową likwidację, straty mogą być dzielone pomiędzy dostawców finansowania marżowego. Dlatego też, jeśli chcesz zostać dostawcą funduszy, upewnij się, że rozpoczynasz od dobrze zaufanej giełdy i sprawdź warunki.

Portfel oprocentowany

Wiele osób mylą oprocentowane portfele z pożyczkami marżowymi. Chociaż obie osoby proszą Cię o złożenie Bitcoin Up na giełdach/platformach, Twoje depozyty w oprocentowanym portfelu nie będą używane do innych celów. Oprocentowany portfel służy tylko jako sejf do przechowywania Bitcoin. Stopy procentowe różnią się w zależności od platformy, i można wycofać swoje wpłaty w dowolnym momencie. W porównaniu z innymi metodami, oprocentowany portfel jest bezpieczniejszym i łatwiejszym sposobem na wygenerowanie pasywnego dochodu.

Portfel Bexplus BTC – aż do 30% oprocentowania annualizowanego

Jako wiodąca giełda kryptograficznych instrumentów pochodnych, Bexplus stara się zapewnić użytkownikom zyskowne i zaawansowane możliwości inwestycyjne oraz wypełnić lukę pomiędzy początkującymi a weteranami. Wprowadzony niedawno na rynek portfel BTC ma na celu pomóc użytkownikom w utrzymaniu rentowności przy jednoczesnym oderwaniu się od niestabilnego rynku bitcoinów.

Zalety portfela Bexplus BTC

Wysokie roczne odsetki (APR): Bexplus oferuje jedno z najwyższych w branży oprocentowanie w wysokości do 30%. Oznacza to, że jeśli wpłacisz 10 BTC, Twój miesięczny dochód będzie równy (10*30%/365*30)=0,24 BTC.

Przewodnik dla początkujących po zarabianiu pasywnego dochodu z Bitcoin 6
Brak KYC: wszystkie rejestracje w Bexplusie są dokonywane poprzez weryfikację mailową. Rejestracja trwa tylko kilka minut, a transakcja pomiędzy kontem handlowym a portfelem jest natychmiastowa.

Szybka wypłata i brak kar za wcześniejszą wypłatę: Wnioski o wypłatę zostaną rozpatrzone w ciągu 1 dnia, bez żadnych kar za wcześniejsze wypłaty. W przypadku wypłaty wpłaty dziesiątego dnia miesiąca, nadal można otrzymać odsetki wygenerowane w tym okresie.

Natychmiastowy przelew: Depozyt w portfelu jest niezależny od rachunku handlowego. Tak więc, jeśli pozycje traderów zostaną zlikwidowane, ich wpłaty nie zostaną naruszone. Transfer pomiędzy portfelem a kontem handlowym jest natychmiastowy i bezpłatny.

Wysoka ochrona: Depozyty są szyfrowane wieloma podpisami i przechowywane w systemie offline. 2FA(dostarczona przez Google Auth) jest przyjęta w celu zapewnienia bezpieczeństwa konta.

Niska minimalna kwota depozytu: Inwestorzy mogą rozpocząć od złożenia depozytu w wysokości 0,05 BTC bez konieczności uiszczania opłaty za wpłatę.

Wsparcie techniczne dla urządzeń przenośnych: Dzięki najlepszym aplikacjom Bexplus, inwestorzy mogą zarządzać swoimi rachunkami w dowolnym czasie i miejscu. Wszystkie dane i aktywa są współdzielone pomiędzy komputerami, aplikacjami mobilnymi i tabletami.

Przewodnik dla początkujących po zarabianiu pasywnych dochodów z Bitcoin 7
Bexplus, z siedzibą w Hongkongu, to wiodąca giełda kryptograficznych instrumentów pochodnych oferująca 100x dźwignię finansową w zakresie handlu BTC, ETH, LTC, EOS i XRP. Bexplus słynie z intuicyjnego interfejsu, symulatora transakcyjnego, niskiej opłaty serwisowej i uważnej obsługi klienta.

 

 

 

 

Related Post